Knihu Škola prírodných záhrad si môžete objednať, po uhradení zásielky posielam cez vami vybrané miesta Packety (Zásielkovňa). Systém je nastavený tak, že administrácia dopravcu si automaticky ťahá údaje z tejto web stránky do svojej administrácie, z ktorej vám po zadaní objednávky príde automaticky generovaná mailová správa. Vždy čakám na Vašu úhradu. Údaje na platbu, vrátane čísla objednávky, ktoré slúži ako VS prídu automaticky po zadaní objednávky do systému na vami uvedený mail. Toto posiela automat, sledujte aj spamovú schránku. Po týždni bez reakcie (úhrady) objednávku zo systému vymažem ako bezpredmetnú. Milí prírodníci, prosím, skontrulujte si vami zadané všetky údaje, či ste ich zadali správne, ja to nemám ako odsledovať. Ďakujem za pochopenie.
Všetky knihy osobne podpisujem :-) Hanka Sekulová.

Milí prírodníci, objednávkový systém umožňuje zaslať knihu iba na Slovensko. Keďže sa mi hromadia otázky ohľadom zaslania knihy do Česka a Rakúska, našla som individuálny spôsob cez Packetu ( po starom Zásielkovňu - môj dopravca), napíšte mi mail na info@prirodne-zahrady.sk , pošlem bližší postup.  

kniha Škola prírodných záhrad

Kniha je súborným dielom série Školy prírodných záhrad. Na 304 plnofarebných stranách formútu A4 nájdete nasledovné časti: Navrhujeme, Budujeme, Pestujeme, Rastliny, Prirodzená ochrana, Včely a iné opeľovače a Hydina a iné malé zvieratá v malej permakultúrnej prírodnej záhrade.
Podrobnejšie informácie ku knihe nájdete tu: https://www.prirodne-zahrady.sk/l/kniha-skola-prirodnych-zahrad/ 

25,00 €