Vyrábame si doma sami

16.11.2024

Vyrábame doma bez chemickýcj jedov. Sobota 16.11.2024, 10.00-18.00

Máte už dosť tej agresívnej chémie? Máte alergie, ktoré neprechádzajú? Ukážeme si ako si doma vyrobiť najbežnejšie veci do domácnosti, kuchyne a domácej lekárničky. Bez agresívnej chémie, z prírodných surovín.

Obsah kurzu:
Ukážka výroby praktických vecí do domácej lekárničky, kuchyne, kozmetiky a domácnosti.
Liečivé bylinkové masti, telové krémy, bylinkové mydlá, prací gél, domáca horčica, domáca zubná pasta bez fluóru, tinktúry, balzám na pery a veľa iných praktických receptov. Vysvetlím recepty z mojich kníh a urobíme spoločne aj niekoľko praktických ukážok, z ktorých vzorky si môžete vyskúšať.
Prinesiem aj moju známu "šamanskú masť".

Trvanie kurzu:
Sobota od 10.00 - 18.00 hodiny
Obedná prestávka je od 13.00 - 14.00. Obed pre záujemcov, zrealizujeme objednaním Pizza Margerita, z neďalekej prevádzky. Pizza nie je zahrnutá v cene za kurz, poprosím preto počítať s hotovosťou.

Spôsob prihlásenia, cena:
Cena na šikovníčkové kurzy je v roku 2024 kvôli cenám potrebných surovín 49,-EUR/osoba. Nezahŕňa stravu a prípadné ubytovanie. Začíname o 10.00 a končíme o 18.00.
Miesta potvrdzujem v poradí, v akom prichádzajú zálohy za kurz. Prihlasovanie je mailom na info@prirodne-zahrady.sk  viac podrobností k logistike a prihlasovaní nájdete stlačením odkazu tu: